O nas

Slider

O Nas

Założeniem naszej aktywności w przeczytane-sprzedane jest lekkości i prostota działania. Mamy nadzieję, że nazwa sklepu w pewnym stopniu odzwierciedla tę ideę. Pragniemy aby w tym miejscu każdy kto lubi literaturę znalazł coś dla siebie, zarówno wytrawny czytelnik jak i osoby, które dopiero zaczynają przygodę z własną wyobraźnią..

Jak działamy?

Szybka realizacja

Działamy w małym, zgranym zespole dzęki temu nie ma u nas taktyki spychania tematu na inny termin czy inną osobę. Priorytetem jest szybka realizacja zamówienia

Łatwy kontakt

Odpowiadamy na wszystkie wiadomości mailowe. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 507 166 501 - otrzymasz szybką i rzeczową odpowiedź.

Nasz asortyment

Co kilka dni staramy się wprowadzi nowe tytuły. Zdjęcia książek nie są poglądowe - przedstawiają faktycznie sprzedawaną pozycje. Fotografie robione są pod takim kątem, aby można było samemu ocenić stan okładki z uwzględnieniem brzegu książki.

Na rynku książkowym działamy od trzech lat, między innymi posiułkując się portalem allegro.pl
Doświadczenie to daje nam wiedzę na temat oczekiwań klientów, zarówno pod kątem poszukiwanych przez Państwa pozycji, jak i prozaicznych tematów takich jak - sposób zapakowania książki, aby nie uległy odkształceniu pdoczas transportu, oszacowaniu realnego terminu wysyłki, jasna i klarowna komunikacja z klientem itp.

Nasze konto na portalu allegro.pl znajduje się pod loginem "przeczytanesp"

ZOBACZ